Eşyalarınızı taşıtmak ister misiniz ?

Çankırı Kaya evden eve nakliyat firması hasar güvencesi verir ve müşteri memnuniyet ile yıllarca nakliye işini yürütmektedir. Nakliyat işlerimiz de referanslarımıza güveniyoruz!

İletişim
Bizimle iletişime geçin

Çankırı Kaya evden eve nakliyat ile eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşımaktadır. Ev taşımacılık yanı sıra ofis, büro, fabrika yükü taşımacılık gibi birçok alanda taşımacılığı yapılmaktadır.


nakliyat anlaşma
Anlaşma

Tüm işlerde olduğu gibi müşteri fiyat konusunda anlaşma sağlandığın da istedikleri tarihte nakliyat işi için sözleşme ve taşınma planlanması için experimiz gelmeketedir..

nakliyat iş planı
İş planı

Biz iş yaparken planlı yaparız ve bu bizim en çok tercih edilen yanımızdır. Taşıyacağımız eşyaları, Zamanı, Yol durumunu, hava  durumu gibi bir çok karşılaşabileceğimiz sorunları önceden hesaplarız ve önlem alırız.

nakliye paketleme
Paketleme

Taşıyacağımız her şey için zarar görmesini istemeyiz ve bu yüzden taşıdığımız her şey için güvenlik önlemi alırız. Risk azalmış olabilir ama yetmez. Elemanlarımız tecrübeli olduğu için risk ortadan kalkmış gibidir.

Çankırı Kaya evden eve taşıma
Taşıma

Tüm eşyalarınızı düzenli bir şekilde nakliye araçlarımıza yerleştiririz ve gideceği adrese hiç bir zarar görmeden nakil ederiz. Yollar en tehlikeli  yerlerdir ve biz bunu çok iyi biliyoruz ve bu yüzden çok dikkatliyiz.

nakliye teslim
Teslim

Biz eşyalarınızı aldığımız gibi bırakmak ile yükümlüyüz. Bu yüzden evinizden nasıl aldıysak yerleştirip, düzenleyip o şekilde bırakıyoruz. Bu işi Dört dörtlük yaptığımıza inanıyoruz.

Fark nedir ?


Düşük Fiyat
Düşük fiyat kazanırsınız.

Alabileceğiniz en uygun fiyat bizim tarafımızdan verilir.

hasar garantisi
Hasar garantisi ile kazanırsınız.

Taşıttığınız her şey bizimle güvenlidir ve tüm zararınızı karşılarız.

zamandan kazanma
Zamandan Kazanırsınız.

Yaptığımız işin en hızlısı biziz. Zamanınız değerli ise, bize güvenin.

indirimli nakliyat
İndirim kazanırsınız.

Bir defa bizle evini, ofisini taşıtan herkes, bir daha taşıma işinde bizden %10 indirimli fiyat alır.

Nakliyat Politikamız

Biz en iyisi olmak için, en iyi şekilde çalışmamız gerekmektedir. Bizim prensiplerimiz:

  • Hızlı Taşımacılık
  • Güvenli Taşımacılık
  • Müşteri memnuniyeti

Son Teknoloji


  • Biz yıllarca nakliyat işini yaptığımız için en önemli hizmetlerimizden biride iletişimdir. Bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Asansörlü nakliyat ile hasasız eşya taşınması ulus nakliyatta.
  • Çankırı Kaya evden eve nakliyat firmasında çalışan ekip arkadaşlarımız alanında tecrübe yapmış kişilerden oluşur.Tüm personellerimiz firmamızda sigortalı ve nakliyat konusunda eğitimlidir..
  • Tüm eşyalarınız bizimle beraber koç allianz sigorta güvencesindedir. Bütün eşyalarınızın sorumluluğunu üstelenerek sizi hiç bir zarara uğratmayız.

Müşteri Yorumu


Evimi taşıttım ve gayet memnun kaldım. Bir daha taşınmak nasip olmasın ama olursa tek tercihim sizsiniz.Mesut Tekin

Çankırı Kaya nakliyat ile 3. taşınmam çok memnunda kaldım. Taşınmayı düşünen herkese tavsiye edebilirim..Lale Akdün

Çankırı Kaya evden eve nakliyat


Çankırı Kaya evden eve nakliyat işini yıllardır yapmaktayız. Bizim reklamlarımız genelikle müşteri memnuniyeti ile olmuştur.  Çankırı Kaya nakliyat firması olarak, bize güvenen ve bizimle çalışan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

;