Hizmetlerimiz


EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Evden eve nakliyat hizmeti taşımacılık sektörünün en fazla talep alan bölümüdür. Ağır yük taşımacılığı evden eve nakliyat kadar yoğun talep almamaktadır.Evden eve nakliyat hizmetini diğer taşımacılık hizmetlerinden ayıran en önemli özellik herkesin ihtiyacı olmasıdır. Çünkü hepimiz belli zamanlarda evimizi veya iş yerimizi başka bir semt veya şehire taşıyabiliriz. Bunun için evden eve nakliyat hizmeti almanız gerekmektedir.


ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Çankırı Kaya Nakliyat şirketi Şehirler arası taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye’nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehirlerarası nakliye hizmeti çok fazla güven gerektiren bir iştir, çünkü eşyalarınız herhangi bir il içerisinde değil iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ile çalısmak gerektirir. Çankırı Kaya Nakliyat uzman ekibi ile bu onuda en güvenli firmalardan biri olarak yıllardır hizmet vermektedir. Eşyalarınızın yoğunluğu ne seviyede olursa olsun Türkiye’nin her yerine özenle taşımaktan mutluluk duyarız.


FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Deneyimli ve uzman kadromuz ile firmamız fabrikanıza ait tüm malzeme , ürün , makina ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlıyoruz. Fabrikanızda yer alan tüm eşyalarınızın ve makinalarınızın bulunmuş olduğunuz yerden diğer yere sorunsuz bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için Çankırı Kaya Nakliyat’ın size bir telefon uzaklıkta olduğunuzu belirtmek isteriz.


FUAR TAŞIMACILIK

Fuarlar bütün firmalar arasında en çok kullanılan reklam alanları arasında yer alır . Bir çok firma fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırarak çok fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı elde etmektedirler. Siz de firma olarak fuarlara katılıyorsanız ve bu fuar öncesi stand kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliye firması ihtiyacınız var ise Çankırı Kaya Nakliyat olarak size profesyonel çözümler sunarız. Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı altında vermiş olduğumuz fuar nakliyat hizmeti fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekidle dilerseniz fuar alanına dilerseniz fuar alanından sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.


KURUMSAL ŞİRKET TAŞIMACILIĞI

Kurumsal şirket taşıma hizmeti ile Türkiye´nin öncü firmaları arasında yer alan Çankırı Kaya Nakliyat şirketi bir çok Kurumsal şirketin taşımacılık hizmetini karşılamıştır. Kurumsal anlamda bir çok büyük şirketin nakliye hizmetini gerçekleştiren firmamız bu alanda sürekli referanslarını arttırmaktadır. Sizde şirketinizin taşınması için bir firma arıyorsanız ucuz firma aramak yerine kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmaları tercih etmelisiniz. Bize göre nakliyat hizmeti üstelik şirket nakliyesi amatörlük kaldıracak bir iş değildir. Siz de sektörde yıllarca tecrübesi olan Çankırı Kaya Nakliyat’ı tercih edin. Arayın ekspertimiz ile gelip gerekli hesaplama ve plan yaparak şirketinizi özenle taşıyalım.


OFİS TAŞIMACILIĞI

İşyeri nakliyat hizmeti evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa iş ve bütçe kaybınız da o kadar az olacaktır. Çankırı Kaya Nakliyat şirket taşımacılığı için alanında uzman taşımacı personel ile taşınacak bilgisayar, makina, çelik kasa, fotokopi makinasi vb. işyeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Siz de iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka Çankırı Kaya Nakliyat firmasından teklif alın. Kalitemizi dikkate aldığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.


BANKA TAŞIMACILIĞI

Firmamız kurumsal taşımacılık hizmeti adı altında banka taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır. Banka taşımacılık oldukça özen gerektiren bir taşıma türüdür . Firmamız uzman kadrosu ile bu konunun önemini ve bilincini taşımaktadır. Sorunsuz bir banka nakliyesi hizmeti almak için Çankırı Kaya Nakliyat uzman ve tecrübeli personeli ile en güvenli banka taşıma hizmetini tüm banka şubelerine sunmaktadır..


HASTANE TAŞIMACILIĞI

Hastanelerin tümü sosyal anlamda bütün ülkelerde en önemli kurumlar arasında yer almaktadır. Hastanelerin , toplumsal önemleri ve donanımları dolayısı ile nakliyat hizmetinde en çok dikkat edilmesi gereken taşıma şeklidir. Hastane Taşıma Amatör bir nakliyat firmasının hizmet verebileceği bir taşımacılık değildir. Bu nedenle hastane ile ilgili bir taşıma işlemi gerçekleştirecekseniz ve bir nakliyat firması araştırıyorsanız sadece fiyat üzerinden hareket etmeyin. Firmamız bir çok özel hastane , poliklinik , sağlık ocağı , devlet hastanesi vb. taşıma hizmetini gerçekleştirmiştir. Firmamızda taşıma hizmeti alan hastane yetkililerinin olumlu referans mektupları mevcuttur. Kaliteli bir nakliyat firmasından profesyonel bir hizmet ve uygun fiyatlar temin etmek istiyorsanız bize ulaşın size en profesyonel nakliyat hizmetini bütçenize uygun fiyatlar ile sunalım.

NAKLİYE YAPTIĞIMIZ BÖLGELER:
Çankırı evden eve nakliyat, Atkaracalar evden eve nakliyat, Bayramören evden eve nakliyat, Çerkeş evden eve nakliyat, Eldivan evden eve nakliyat, Ilgaz evden eve nakliyat, Kızılırmak evden eve nakliyat, Korgun evden eve nakliyat, Kurşunlu evden eve nakliyat, Orta evden eve nakliyat, Şabanözü evden eve nakliyat, Yapraklı evden eve nakliyat, Adana evden eve nakliyat, Adıyaman evden eve nakliyat, Afyonkarahisar evden eve nakliyat, Ağrı evden eve nakliyat, Aksaray evden eve nakliyat, Amasya evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, Antalya evden eve nakliyat, Artvin evden eve nakliyat, Ardahan evden eve nakliyat, Aydın evden eve nakliyat, Balıkesir evden eve nakliyat, Bartın evden eve nakliyat, Batman evden eve nakliyat, Bayburt evden eve nakliyat evden eve nakliyat, Bilecik evden eve nakliyat, Bingöl evden eve nakliyat, Bitlis evden eve nakliyat, Bolu evden eve nakliyat evden eve nakliyat, Burdur evden eve nakliyat, Bursa evden eve nakliyat, Çanakkale evden eve nakliyat, Çankırı evden eve nakliyat, Çorum evden eve nakliyat, Denizli evden eve nakliyat, Diyarbakır evden eve nakliyat, Düzce evden eve nakliyat, Edirne evden eve nakliyat, Elâzığ evden eve nakliyat, Erzincan evden eve nakliyat, Erzurum evden eve nakliyat, Eskişehir evden eve nakliyat, Gaziantep evden eve nakliyat, Giresun evden eve nakliyat, Gümüşhane evden eve nakliyat, Hakkâri evden eve nakliyat, Hatay evden eve nakliyat, Iğdır evden eve nakliyat, Isparta evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, Kahramanmaraş evden eve nakliyat, Karabük evden eve nakliyat, Karaman evden eve nakliyat, Kars evden eve nakliyat, Kastamonu evden eve nakliyat, Kayseri evden eve nakliyat, Kırıkkale evden eve nakliyat, Kırklareli evden eve nakliyat, Kırşehir evden eve nakliyat, Kilis evden eve nakliyat, Kocaeli evden eve nakliyat, Konya evden eve nakliyat, Kütahya evden eve nakliyat, Malatya evden eve nakliyat, Manisa evden eve nakliyat, Mardin evden eve nakliyat, Mersin evden eve nakliyat, Muğla evden eve nakliyat, Muş evden eve nakliyat, Nevşehir evden eve nakliyat, Niğde evden eve nakliyat, Ordu evden eve nakliyat, Osmaniye evden eve nakliyat, Rize evden eve nakliyat, Sakarya evden eve nakliyat, Samsun evden eve nakliyat, Siirt evden eve nakliyat, Sinop evden eve nakliyat, Sivas evden eve nakliyat, Şanlıurfa evden eve nakliyat, Şırnak evden eve nakliyat, Tekirdağ evden eve nakliyat, Tokat evden eve nakliyat, Trabzon evden eve nakliyat, Tunceli evden eve nakliyat, Uşak evden eve nakliyat, Van evden eve nakliyat, Yalova evden eve nakliyat, Yozgat evden eve nakliyat, Zonguldak evden eve nakliyat

;